Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Centrum Nieruchomości Zduńska Wola

Osmolińska 2a Zduńska Wola

Mapa

668 837...

668 837 996

784 498 038

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Biuro Obsługi Nieruchomości oferuje pomoc w zakresie:
1. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż, najem, zamiana)
2. Wyceny nieruchomości
3. Oferujemy pełną obsługę kredytową (kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, samochodowe)
4. Ubezpieczenia (nieruchomości, grupowe, na życie, samochodowe)

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

88

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Centrum Nieruchomości Zduńska Wola

Filtruj

2 200 000 zł450 m² 4 888,89 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Sprzedam "dom z duszą" usytuowany w Zduńskiej Woli koło Łodzi, 30 min trasą S8 do centrum Łodzi. Dom o powierzchni 450m2 składa się z:...

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł8 787 m² 69,99 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt na terenach przemysłowych o powierzchni blisko 1 ha w Zduńskiej Woli. Działka o szerokości od frontu 30 metrów rozszerza...

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł600 m² 10,83 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:53 000 m²

Do wynajęcia plac oraz hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 420m2, powierzchnia całkowita (13x48), wysokość około 7m. Hala położona...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł267 m² 2 584,27 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 267m2 mieszczący się na działce o powierzchni 1500m2 w miejscowości Opiesin, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł27 590 m² 81,55 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowane są dwie działki o łącznej powierzchni 27 590 m , zlokalizowane w gminie Zduńska Wola. Działki mają kształt...

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł35 m² 1 000 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku wielorodzinnego, położonego na obrzeżach...

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 838 m² 41,43 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zacisznym miejscu w miejscowości Korczew o powierzchni 3838m2. Szerokość działki 22m. Działka z możliwością...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 363 m² 57,07 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie i z prywatnym lasem. Idealnym miejsce zarówno dla tych, którzy szukają spokoju i wyciszenia, jak i fanów aktywności....

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 400 m² 20,29 zł/m²

Justyna Grabowska

Justyna Grabowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 3400m2.Szerokość działki 28m. Media: woda, prąd w drodze. Dojazd drogą asfaltową,...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 948 m² 49,39 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 3948 m2 usytuowana w gminie Zduńska Wola - Tymienice. Szerokość frontu wynosi ok. 40 metrów,...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum Sieradza Na sprzedaż jasne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na II piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 700 m² 35,19 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka w spokojnej miejscowości Rębieskie Nowe, 10km od Zduńskiej Woli. Powierzchnia terenu 2771 m2. Dla terenu nie obowiązuje...

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2 znajdująca się w Zduńskiej Woli. Działka w kształcie trapezu o wymiarach - 46,2/21,9/44,1/...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 900 m² 152,63 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w malowniczej okolicy. Idealna na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (6,40mx4,70m, 2,70mx3,55m i 2,70mx3,30m) z niezależnym wejściem. Lokal biurowo - usługowy...

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł24 594 m² 58,55 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod inwestycję o łącznej powierzchni 24594m2. Położenie równoległe do ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli ze zjazdem drogą gruntową....

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum miasta o powierzchni 55 m2, usytuowany na parterze. Wejście do lokalu od frontu ul. Łaskiej. Dobra widoczność...

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 701,10 m² 5 878,55 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Nieruchomość pod inwestycję lub jako źródło pasywnego dochodu Lokalizacja - centrum miasta Zduńska Wola Powierzchnia całkowita działki wynosi 2368m2 -...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł9 637 m² 23,87 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 9285m2 znajdującą się w miejscowości Rzechta, w gminie Sieradz. Wymiary działki: front 50m,...

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł8 000 m² 13,62 zł/m²

Justyna Grabowska

Justyna Grabowska

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy o powierzchni 8000 m2 usytuowana w Zielęcinie, gm. Rząśnia. Działka w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 250 m² 32 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni - obiekt chłodniczy , mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w...

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł293 m² 23,89 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem biurowiec dwukondygnacyjny (6 biur), niepodpiwniczony o łącznej powierzchni 293m2 z niezależnym wejściem. Na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł4 018 m² 4 479,84 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:112 230 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomości usytuowane w sercu Polski, wśród malowniczych krajobrazów Mazowsza, w otoczeniu pięknej przyrody...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł11 887 m² 7,57 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną, częściowo zalesioną w gminie Sędziejowice, powiat Łaski. Może służyć jako leśna, rekreacyjna, wypoczynkowa,...

Szczegóły ogłoszenia

300 zł16 m² 18,75 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na wynajem garaż, który mogą służyć jako mały magazyn. Pow. 15 m2 na ogrodzonej działce z monitoringiem. Dodatkowym atutem jest...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 700 m² 74,47 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 4700m2 mieszczącą się w Zduńskiej Woli przy ul. Marzenińskiej. Działka inwestycyjna pod zabudowę...

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł209 m² 6 196,17 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:935 m²

Zapraszamy do poznania oferty domu na sprzedaż na osiedlu Nowe Miasto w Zduńskiej Woli - najczęściej wyszukiwane miejsce, z kontaktem...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł175 m² 5 085,71 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość, obecnie w całości wynajmowaną. Dwa oddzielne budynki mieszkalne. Na sprzedaż nieruchomość podzielona na dwa...

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł267 m² 4 831,46 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 027 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,2027 ha mieszczącą się w Opiesinie, powiat zduńskowolski. Działka ma kształt prostokąta...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł15 309 m² 182,90 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali...

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 243 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, jednopiętrowy, podpiwniczony, o powierzchni 120m2, usytuowany na działce 3243m2. W skład domu wchodzą: -...

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł1 540 m² 154,22 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 177 000 zł7 353 m² 160,07 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane wyraz z udziałem do drogi wewnętrznej na nowo powstałym osiedlu domków. Działki są położone w bardzo dobrej...

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł900 m² 187,78 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną, o powierzchni około 900m2 w Zduńskiej Woli. Brak planu zagospodarowania na tym terenie. Warunki zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł240 m² 312,50 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna "rod" o powierzchni 240 m 2 , położona na ogródkach działkowych Wolinka w Zduńskiej Woli. Na działce...

Szczegóły ogłoszenia

23,64 zł/m²55 m² 1 300 zł

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal do wynajęcia o powierzchni 55 m , usytuowany w cichej, ślepej uliczce na osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce charakteryzuje...

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 600 m² 402,78 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka, zabudowana budynkiem mieszkalnym znajduje się w centrum Zduńskiej Woli. Nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kilka działek o powierzchni od 815m2 do 1150m2 usytuowane w gminie Zduńska Wola - Czechy. Każda z działek ma...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

Ewelina Berensztajn

Ewelina Berensztajn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100m2 wraz z gospodarstwem rolnym usytuowanym w gminie Błaszki, powiat sieradzki. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij